>BLASTERY>N-STRIKE MODULUS>NERF MODULUS - REGULATOR - ECOPACK

NERF MODULUS - REGULATOR - ECOPACK

REGULATOR je elektrický NERF blást ze série MODULUS. Součástí balení je několik příslušenství, které umožňuje desítky možných kombinacích, jak si blástr vybavit.
NENÍ SKLADEM
Více informací

NERF MODULUS - REGULATOR je elektrický blástr ze série MODULUS.

Součástí balení je několik příslušenství, které umožňuje několik možných kombinacích.

Samotné tělo blástru je vybaveno konektorem na pažbu a závitem pro násady na hlaveň (rozšíření / tlumiče / hlavně), dále dvěma taktickými N-STRIKE lištami, které slouží pro připevnění příslušenství a dvěma oky pro připnutí taktickeho popruhu.

K blástru jsou dodávány dva 12 rané zásobníky, blástr je plně kompatibilní se všemi NERF blástry na zásobníky.

Násady na hlaveň jsou plně kompatibilní se všemi blástry, které obsahují konektor na prodloužení hlavně. Jedna násada je vybavena jednou jednou taktickou lištou pro připevnění příslušenství. Násada je zakončena dalším konektorem pro připevnění další násady na hlaveň.

Balení obsahuje:

  • Hlavní tělo blástru - Regulator
  • Pažba s držákem na zásobník
  • Násada na hlaveň s madlem
  • 2x Násada na hlaveň s taktickou lištou a konektorem na taktickou lištu
  • 2x Zásobník na 12 šipek
  • 24 šipek ELITE  - bílá barva

Série blástrů MODULUS je typická svou modularitou. Blástry této série lze přizpůsobovat a upravovat nejrůznějším příslušenstvím, jako jsou taktické lišty, pažby, různé druhy hlavní apod. Právě pro schopnost přízpůsobení jsou blástry z této edice velmi oblíbené.
Informace o obalu tohoto zboží: ECO-PACK - FRUSTRATION FREE
Toto zboží je dodáváno v tzv. ECO PACK FRUSTRATION FREE balení. To znamená, že zboží není zabaleno v plastovém barevném obalu, ale je baleno v prosté kartonové hnědé krabici. Jedná se však o originální balení výrobce HASBRO, který tímto krokem podporuje životní prostředí a některé edice svých produktů balí ekologicky bez obsahu dalších zbytečných plastů - systém tzv. FRUSTRATION FREE. Tento způsob balení byl vyvinut v USA a převzala ho řada (i globálních velkých nadnárodních) výrobců i eshopů, neboť zboží je dokonale představeno na internetových stránkách a zákazníkovi je dodáno v ekologickém obalu, jednoduchém na rozbalení, recyklovatelném a snadném pro přepravu a skladování bez dalších odpadů a ekologické zátěže. Systém balení zboží ECO-PACK FRUSTRATION FREE testuje stále více světových výrobců. Tento způsob balení nemá absolutně žádný vliv na obsah, kvalitu a originalitu produktu a žádným způsobem nesnižuje kvalitu produktu. 


Bezpečnostní upozornění: NERF blástry střílí projektily které mají úsťovou rychlost kolem 50-100 FPS, z tohoto důvodu je potřeba si při hraní chránit oči! NIKDY nehrajte Nerf bez vhodné ochrany očí, zásah jakéhokoliv projektilu do nechráněného oka může způsobit vážné zranění oka nebo ztrátu zraku! Prosíme, abyste tento fakt nepodceňovali!

Parametry
Doporučený věk: od 8 let
Dostřel: 16 - 22 m
Druh munice: Šipky
Ostatní příslušenství v balení: 3x Násada na hlaveň a pažba
Počet munice v balení: 24
Příslušenství v balení: 2x Zásobník na 12 šipek
Rok vydání: 2018
Úsťová rychlost: 65 - 75
Doporučený věkod 8 let
Dostřel16 - 22 m
Druh municeŠipky
Ostatní příslušenství v balení3x Násada na hlaveň a pažba
Počet munice v balení24
Příslušenství v balení2x Zásobník na 12 šipek
Rok vydání2018
Úsťová rychlost65 - 75
Video

Následující produkty by vás mohly zajímat

Ostatní s tímto titulem také koupili

NERF MODULUS - REGULATOR
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat"}
https://nerfmarket.cz/
https://nerfmarket.cz/nerf-modulus---regulator?h=&dalsi=0
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Registrace nového uživatele